Biletul zilei - Ponturi pariuri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predictia meciului CFR Cluj - FCSB 18-03-2018

Go down

Predictia meciului CFR Cluj - FCSB 18-03-2018 Empty Predictia meciului CFR Cluj - FCSB 18-03-2018

Témanyitás by Admin Vas. Márc. 18, 2018 11:39 am

Biletul Zilei CFR Cluj - FCSB
Conform uneia dintre cele mai mari case de pariuri online, Unibet, daca punem circa 100 de ron  pe o victorie a CFR Cluj, putem intra in posesia a doar 245 ron datorita cotei de 2,45 .  In cazul in care dorim sa punem 100 de ron pe victoria FCSB, vom incasa circa 310 ron, asta si datorita cotei de 3,10.

In cazul in care vom opta pentru un simplu egal, vom avea o cota accesibila zic eu, de 2,95, adica la un pariu de 100 ron vom castiga cu de 3 ori peste miza pusa, adica 2950 ron. Aici am de adaugat ca cele mai multe dintre partidele dintre CFR Cluj - FCSB, si invers, s-au terminat cu rezultatul de egalitate, ceea ce se paote anunta si in cazul acesta, datorita circumstantelor din clasament.

Legat de acest meci ar mai fi de discutat un singur lucru, si acela ca duap cum bine stim, nici una dintre echipe nu este favorita, deoarece un meci ca CFR Cluj - FCSB, este plin de orgolii si indiferent de clasarea in liga 1, va fi un meci ‘tare’, dupa cum spun si ziaristii, asa ca pariori, MARE GRIJA!

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2018. Mar. 17.

https://ponturipariuri.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.